" Evden eve, ilden ile güvenli taşımacılık..."
Ankara Nakliyat

Ankara Nakliyat Telefon 0 (312) 336 54 50
0 (533) 366 66 20
Ana Sayfa Hakkımızda Referanslarımız Sertifikalarımız S.S.S. İletişim
  • Ankara Şehirler Arası Nakliyat
 
Ankara Nakliyat Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat
Asansörlü Taşımacılık
Ofis İşyeri Nakliyesi
Ambalajlama Hizmeti
 
Ankara Nakliyat Mesafe Haritası
 
Ankara Nakliyat Sertifikalar
 
Ankara Nakliyat Araçlarımız

"Uzak mesafeleri yakın eden taşımacılık...

 

Edirne'den Kars'a tüm Türkiye sınırları içerisinde eşyalarınız

İpekyolu Nakliyat güvencesi altında.

 

 

Mesafeler gözünüzde büyümesin... "
                                                                          Mehmet Bozkurt

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT
Ankara Şehirler Arası Nakliyat
İpekyolu Nakliyat, Ankara şehirlerarası nakliyat şirketleri arasında, en uzak mesafeleri size yakın etmekle mükelleftir. 1993 yılından bu yana 20 yılı aşkın tecrübesiyle sorun değil çözüm üreten bir Ankara Nakliyat firması olmuştur.

Ankara şehirlerarası nakliyat firmaları arasında eşyalarınızı güvenle emanet edebileceğiniz İpekyolu Nakliyat olarak sizlere şehirlerarası nakliyat konusunda kusursuz hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz taktirde evinizdeki eşyaları özenle ambalajlar, paketler ve düzenli bir şekilde araca yükleriz. Ankara nakliyat şirketleri içerisinde hem eşyalarınızı hem de daire ve apartman demirbaşlarını koruyarak özenli taşımacılık yapmaktayız. Ankara nakliyat konusunda ankara şehirlerarası nakliyat denilince ilk akla

gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz. Ankara şehirlerarası nakliyat firmaları içerisinde K1 ve K3 yetki belgelerine sahip olmamız, güvenilirliğimiz ön plana çıkartmaktadır...

 

Yeni ve bakımlı geniş araç filomuz, son teknoloji ekipmanlarımız ve işinde profesyonel kalabalık ekimimiz ile işyerize yada evinize ait eşyalarınızı özenle paketler, demontaj işlemlerini gerçekleştirir, en kısa sürede en temiz işçilikle nakliyatınızı sağlarız. Siz hiç bir zahmete kalkışmadan sadece özel eşyalarınızı toparlar, bir gün önceden dinlendirilmesi gereken elektrikli eşyalarınızın elektrik bağlantılarını kesersiniz. Geri kalan tüm toplama, ambalajlama, taşıma ve istifleme işlerinizi profesyonel ekibimiz süratle ve eminlikle yapar.

 

Ankara nakliyat firması olan İpekyolu Nakliyat, aynı titizlikle ve hizmet prensiplerinden ödün vermeden ankara şehirlerarası nakliyat işlerinizide profesyonelce yapar.

 

Evden eve nakliyat konusunda oluşabilecek tüm hasarlar İpekyolu Nakliyat tarafından karşılanmaktadır. Firmamız tüm eşyalarınızı ücretsiz olarak sigortalamaktadır.

 

Firmamız konusunun bilincinde olup temin ve kalitesinde kesin müşteri ilişkilerinde toleranslı ve çalışkan tutumuyla en iyi neticeyi alma azmindedir. 
Müşteri Yorumları :    

" 2015 Mayıs ayında evimizi taşıtmak için bir firma ile telefonla anlaştık. Ekibi evimize geldiğinde fiyatı yükseltme çabaları içerisine girdi ve ekibi geri gönderdim. Tekrar internetten araştırma yaptım ve İpekyolu Nakliyat firması Mehmet Bey ile tanıştım. Aynı gün evime kalabalık bir ekip gönderdi ve Ankara piyasasında aldığım en uygun fiyatla evimi taşıdı... İpekyolu firmasına teşekkür ederiz. "
                                                                                                                                                                                                           Serkan & Gül Ailesi

" Tavsiye üzerine tanımış olduğum ,belkide ankara nakliyat firmaları arasında en güvenilir şirket olan İpekyolu Nakliyat'a mağazamı taşıttım... İyiki de bu firmayla çalışmışım...Daha öncesinde zarar gören mallarımı hatırladığımda korkuyla yaklaşmıştım ancak iyi ekip iyi sonuç doğuruyormuş... İpekyolu Nakliye ailesine sonsuz şükranlarımı sunarım."
                                                                                                                                                                                                      Halim İlbeyli

"Ekibiniz ve siz bu işte gerçekten bir numara olma yolundasınız... Daha önce üç defa ev taşıdım ,ilk defa bir firma sahibinin çok erken saatlerde kalabalık bir ekiple gelip çalışanlarını koordine ettiğini gördüm... Ekibiniz ve siz tertemiz bir iş çıkardınız, sizlere teşekkürlerimi borç bilirim..."

                                                                                                                                                                                                       İhsan Sözer

"600 km mesafe, dördüncü kattan beşinci kata çıkan eşyalar, bravo size... Gençler yorulmak nedir bilmediler, işini bilen işini seven ekip diye buna derim ben!"

                                                                                                                                                                                                   Ahmet Ç. Kömürcü

 

 


Ankara Nakliyat Navigasyon Hizmetlerimiz İletişim Ulaşım Sosyal Medya

Evden Eve Naklat

Ankara Evden Eve Nakliyat
Adres :
407. Cadde No: 125/B Lalegül Demetevler
Yenimahalle / ANKARA
Telefon :
0(312) 336 54 50 - 0(507) 214 05 10 0(535) 259 40 06
Ankara Nakliyat Facebook
Evden Eve Nakliyat Hakkımızda Ankara Şehirler Arası Nakliyat
Ankara Evden Eve Nakliyat Referanslarımız Asansörlü Taşımacık İpekyolu Nakliyat © 2015 Her hakkı saklıdır.Bu web sayfasındaki yazı ve görsellerin tamamı İpekyolu Nakliyat'a aittir. Kopyalanamaz, dağıtılamaz ve yayımlanamaz.
Ankara Şehirler Arası Nakliyat Sertifikalar Ofis İşyeri Nakliyesi
Evden Eve Nakliyat İletişim Ambalajlama Hizmeti

Serkan Bilgiç Logo