" Evden eve, ilden ile güvenli taşımacılık..."
Ankara Nakliyat

Ankara Nakliyat Telefon 0 (312) 336 54 50
0 (507) 214 05 10
Ana Sayfa Hakkımızda Referanslarımız Sertifikalarımız S.S.S. İletişim
  • Ankara Nakliyat Ambalajlama
 
Ankara Nakliyat Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat
Asansörlü Taşımacılık
Ofis İşyeri Nakliyesi
Ambalajlama Hizmeti
 
Ankara Nakliyat Mesafe Haritası
 
Ankara Nakliyat Sertifikalar
 
Ankara Nakliyat Araçlarımız
AMBALAJLAMA HİZMETİ

İpekyolu Nakliyat olarak eşyalarınızı profesyonel ekimizce özenli bir şekilde ambalajlamaktayız.

Ankara nakliyat şirketleri içerisinde en geniş ambalajlama ekipmanına sahip firmalardan biriyiz. Ankara evden eve nakliyat firması olarak ekipmanlarımız arasında battaniye, köpük naylon, şeffaf naylon, karton kutu, plastik varil, askı, kraft kağıdı, farklı kalınlıklarda ip ve halatlar, gazete kağıdı, beyaz kağıt vb. gibi ekipmanlarla eşyanıza özen gösteren bir firmayız.

 

Firmamız paketleme yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton ve plastik variller kullanmaktadır. Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek plastik variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için balonlu naylon, kraft kağıdı (üç kat) ve tırtırlı kağıt kullanmaktadır.

İpekyolu Ankara nakliyat firmamız evden eve, ofisden ofise eşyaların ambalajlama işlemlerinde battaniye, köpük naylon, şeffaf naylon, karton kutu, plastik varil olmak üzere eşyalarınızın cinsine göre özel üretilmiş ambalajlama malzemeleri kullanmaktadır. Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında en seçkin adres.

Ankara evden eve nakliyat firmamız battaniye veya balonlu naylon ile beyaz eşyalarınız ambalajlar. Elbiseler için askılı mukava kutular kullanır... Kırılacak eşya için gazete kağıdı ve ya isteğe göre beyaz kağıt kullanır.

Ofis eşyası paketlemede, klasör ve dosyalar mukavva kartonlarla paketlenir. Bilgisayar ve faks gibi elektronik eşyalar dışardan gelebilecek darbeler dayanıklı kolilerle taşınır. Değerli tablolar havalı naylonlar ve battaniye ile paketlenir ve her eşya kamyona yüklenmeden önce mutlaka kontrol edilir. Paketleme malzemesi olarak en çağdaş en iyi sonuç veren malzemeleri seçeriz. Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva en gözde malzememizdendir. Her paketleme işleminde koli bantlarla paket mutlaka güçlendirilir. Kitap, ayakkabı, mefruşat ve diğer ufak eşyalar ayrı ayrı karton kutulara konulur. Ankara evden eve nakliyat konusunda uzman ekiplerimizle hizmet vermekteyiz.

Koltuk,vitrin,piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla ambalajlanır. Kırılacak cam,tablo vs. eşyalar havalı naylon ve kağıtla sarılıp özel mukavva kutulara yerleştirilir.

 

Ankara Nakliyat Ambalajlama Ankara Nakliyat Ambalajlama Ankara Nakliyat Ambalajlama
     
Ankara Nakliyat Ambalajlama Ankara Nakliyat Ambalajlama Ankara Nakliyat Ambalajlama

 

Müşteri Yorumları :    

" 2015 Mayıs ayında evimizi taşıtmak için bir firma ile telefonla anlaştık. Ekibi evimize geldiğinde fiyatı yükseltme çabaları içerisine girdi ve ekibi geri gönderdim. Tekrar internetten araştırma yaptım ve İpekyolu Nakliyat firması Mehmet Bey ile tanıştım. Aynı gün evime kalabalık bir ekip gönderdi ve Ankara piyasasında aldığım en uygun fiyatla evimi taşıdı... İpekyolu firmasına teşekkür ederiz. "
                                                                                                                                                                                                           Serkan & Gül Ailesi

" Tavsiye üzerine tanımış olduğum ,belkide ankara nakliyat firmaları arasında en güvenilir şirket olan İpekyolu Nakliyat'a mağazamı taşıttım... İyiki de bu firmayla çalışmışım...Daha öncesinde zarar gören mallarımı hatırladığımda korkuyla yaklaşmıştım ancak iyi ekip iyi sonuç doğuruyormuş... İpekyolu Nakliye ailesine sonsuz şükranlarımı sunarım."
                                                                                                                                                                                                      Halim İlbeyli

"Ekibiniz ve siz bu işte gerçekten bir numara olma yolundasınız... Daha önce üç defa ev taşıdım ,ilk defa bir firma sahibinin çok erken saatlerde kalabalık bir ekiple gelip çalışanlarını koordine ettiğini gördüm... Ekibiniz ve siz tertemiz bir iş çıkardınız, sizlere teşekkürlerimi borç bilirim..."

                                                                                                                                                                                                       İhsan Sözer

"600 km mesafe, dördüncü kattan beşinci kata çıkan eşyalar, bravo size... Gençler yorulmak nedir bilmediler, işini bilen işini seven ekip diye buna derim ben!"

                                                                                                                                                                                                   Ahmet Ç. Kömürcü

 

 


Ankara Nakliyat Navigasyon Hizmetlerimiz İletişim Ulaşım Sosyal Medya

Evden Eve Naklat

Ankara Evden Eve Nakliyat
Adres :
407. Cadde No: 125/B Lalegül Demetevler
Yenimahalle / ANKARA
Telefon :
0(312) 336 54 50 - 0(507) 214 05 10 0(535) 259 40 06
Ankara Nakliyat Facebook
Evden Eve Nakliyat Hakkımızda Ankara Şehirler Arası Nakliyat
Ankara Evden Eve Nakliyat Referanslarımız Asansörlü Taşımacık İpekyolu Nakliyat © 2015 Her hakkı saklıdır.Bu web sayfasındaki yazı ve görsellerin tamamı İpekyolu Nakliyat'a aittir. Kopyalanamaz, dağıtılamaz ve yayımlanamaz.
Ankara Şehirler Arası Nakliyat Sertifikalar Ofis İşyeri Nakliyesi
Evden Eve Nakliyat İletişim Ambalajlama Hizmeti

Serkan Bilgiç Logo